Arayın 0850 305 14 54
Ocak 31, 2018

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Native uygulamalar geliştiriyoruz.
Evet, uygulamanızı web sayfanızla senkronize çalışır şekilde geliştirebiliriz.
Web sayfanızın içeriği ile ilgilenmeniz yeterli. Mobil uygulamanız otomatik olarak senkronize olur. İçeriğini günceller.
Hayır, ama isterseniz ödersiniz. Geliştirdiğimiz uygulamaları TardaSoft developer hesabı altında listeleriz. Ancak geliştirici olarak kendi isminizin görüntülenmesini isterseniz Google ve Apple 'a ödeme yapmanız gerekecektir.
Uygulama geliştirme fiyatlarımız tek seferlik ödemedir. Bir daha ödeme yapmanız gerekmez. Ömür boyu kullanabilirsiniz.
Uygulamanız yükleyen kullanıcılara mesajlar göndermenizi sağlar ki bu haber uygulamaları için oldukça değerli bir özelliktir. Push bildirimler gönderirken telefonların lokasynlarını kullanarak bölgesel bildirimler de gönderebilirsiniz.
Push Bildirim özelliği aylık olarak abonelik sistemi ile ücretlendirilir. İstediğiniz zaman kullanmayı bırakabilirsiniz.
Evet. Hatta web sayfanızdan daha fazla elde etmeniz mümkün.
Uygulamanızı geliştirmek için sizden gerekli tüm bilgileri aldıktan sonra en geç 2 hafta içerisinde uygulamanızı markette listeleriz. App Store ve Google Play Store 'dan indirebilirsiniz.
Evet, bu sayfa üzerinde bulunan örnek uygulama sayfasından indirebilirsiniz. Unutmayın, uygulamaları, kişilerin talepleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Sizin uygulamanız, siz nasıl istreseniz öyle tasarlanır.